2512R-104F
API DelevanAPI Delevan
API Delevan
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 2512R-104F
Fabrikatzaileak / Marka: API Delevan
Produktuaren Deskribapena FIXED IND 100UH 260MA 6 OHM SMD
Fitxak: 2512R-104F.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
750 pcs
  • Mezua
2512R-104Fren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 2512R-104F fabrikatzailea API Delevan
deskribapena FIXED IND 100UH 260MA 6 OHM SMD Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 21929 pcs Datuen fitxa 2512R-104F.pdf
Mota - tolerantzia ±1%
Hornitzaileen gailuen paketea - Tamaina / dimentsioa 0.255" L x 0.105" W (6.48mm x 2.67mm)
estali Unshielded Series 2512R
balorazio - Q @ Freq -
Packaging Tape & Reel (TR) Pakete / kasua 2-SMD
Beste izenak 2512R-104F TR 750 Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Materiala - Core Ferrite Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Indukzio maiztasuna - Test 2.5MHz induktantzia 100µH
Altuera - Eserita (Max) 0.110" (2.79mm) Frekuentzia - Self Resonant -
Deskribapen zehatza 100µH Unshielded Inductor 260mA 6 Ohm Max 2-SMD DC Erresistentzia (DCR) 6 Ohm Max
Uneko balorazioa 260mA Uneko - Saturazioa 195mA
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
2512R-102K
2512R-102K
fabrikatzaileak: API Delevan
deskribapena: FIXED IND 1UH 1.64A 150 MOHM SMD