2500R-44J
API DelevanAPI Delevan
API Delevan
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 2500R-44J
Fabrikatzaileak / Marka: API Delevan
Produktuaren Deskribapena FIXED IND 2.2MH 68MA 30 OHM TH
Fitxak:
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1000 pcs
  • Mezua
2500R-44Jren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 2500R-44J fabrikatzailea API Delevan
deskribapena FIXED IND 2.2MH 68MA 30 OHM TH Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 47592 pcs Datuen fitxa
Mota Molded tolerantzia ±5%
Hornitzaileen gailuen paketea - Tamaina / dimentsioa 0.240" Dia x 0.740" L (6.10mm x 18.80mm)
estali Unshielded Series 2500R
balorazio - Q @ Freq 70 @ 250kHz
Packaging Tape & Reel (TR) Pakete / kasua Axial
Beste izenak 2500R-44J TR 1000 Tenperatura operatiboa -55°C ~ 105°C
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Materiala - Core Iron Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Indukzio maiztasuna - Test 250kHz induktantzia 2.2mH
Altuera - Eserita (Max) - Frekuentzia - Self Resonant 2MHz
Deskribapen zehatza 2.2mH Unshielded Molded Inductor 68mA 30 Ohm Max Axial DC Erresistentzia (DCR) 30 Ohm Max
Uneko balorazioa 68mA Uneko - Saturazioa -