1812R-823G
API DelevanAPI Delevan
1812R-823G Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 1812R-823G
Fabrikatzaileak / Marka: API Delevan
Produktuaren Deskribapena FIXED IND 82UH 169MA 7 OHM SMD
Fitxak: 1812R-823G.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
650 pcs
  • Mezua
1812R-823Gren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 1812R-823G fabrikatzailea API Delevan
deskribapena FIXED IND 82UH 169MA 7 OHM SMD Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 44551 pcs Datuen fitxa 1812R-823G.pdf
Mota - tolerantzia ±2%
Hornitzaileen gailuen paketea - Tamaina / dimentsioa 0.126" L x 0.126" W (3.20mm x 3.20mm)
estali Unshielded Series 1812R
balorazio - Q @ Freq 50 @ 2.5MHz
Packaging Tape & Reel (TR) Pakete / kasua 2-SMD
Beste izenak 1812R-823G TR 650 Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Materiala - Core Ferrite Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Indukzio maiztasuna - Test 2.5MHz induktantzia 82µH
Altuera - Eserita (Max) 0.190" (4.83mm) Frekuentzia - Self Resonant 8MHz
Deskribapen zehatza 82µH Unshielded Inductor 169mA 7 Ohm Max 2-SMD DC Erresistentzia (DCR) 7 Ohm Max
Uneko balorazioa 169mA Uneko - Saturazioa -
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
1812R-822K
1812R-822K
fabrikatzaileak: API Delevan
deskribapena: FIXED IND 8.2UH 375MA 1.4 OHM