160R-682GS
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 160R-682GS
Fabrikatzaileak / Marka: API Delevan
Produktuaren Deskribapena FIXED IND 6.8UH 255MA 1.9 OHM
Fitxak: 160R-682GS.pdf
  • Mezua
160R-682GSren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 160R-682GS fabrikatzailea API Delevan
deskribapena FIXED IND 6.8UH 255MA 1.9 OHM Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 2362 pcs Datuen fitxa 160R-682GS.pdf
Mota - tolerantzia ±2%
Hornitzaileen gailuen paketea - Tamaina / dimentsioa 0.150" L x 0.120" W (3.81mm x 3.05mm)
estali Unshielded Series 160R
balorazio - Q @ Freq 40 @ 7.9MHz
Packaging Bulk Pakete / kasua 2-SMD
Beste izenak 160R-682GS BULK 50 Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Materiala - Core Iron Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Indukzio maiztasuna - Test 7.9MHz induktantzia 6.8µH
Altuera - Eserita (Max) 0.080" (2.03mm) Frekuentzia - Self Resonant 39MHz
Deskribapen zehatza 6.8µH Unshielded Inductor 255mA 1.9 Ohm Max 2-SMD DC Erresistentzia (DCR) 1.9 Ohm Max
Uneko balorazioa 255mA Uneko - Saturazioa -