160R-273JS
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 160R-273JS
Fabrikatzaileak / Marka: API Delevan
Produktuaren Deskribapena FIXED IND 27UH 145MA 6.1 OHM SMD
Fitxak: 160R-273JS.pdf
  • Mezua
160R-273JSren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 160R-273JS fabrikatzailea API Delevan
deskribapena FIXED IND 27UH 145MA 6.1 OHM SMD Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 6380 pcs Datuen fitxa 160R-273JS.pdf
Mota - tolerantzia ±5%
Hornitzaileen gailuen paketea - Tamaina / dimentsioa 0.150" L x 0.120" W (3.81mm x 3.05mm)
estali Unshielded Series 160R
balorazio - Q @ Freq 47 @ 2.5MHz
Packaging Bulk Pakete / kasua 2-SMD
Beste izenak 160R-273JS BULK 50 Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Materiala - Core Iron Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Indukzio maiztasuna - Test 2.5MHz induktantzia 27µH
Altuera - Eserita (Max) 0.080" (2.03mm) Frekuentzia - Self Resonant 17MHz
Deskribapen zehatza 27µH Unshielded Inductor 145mA 6.1 Ohm Max 2-SMD DC Erresistentzia (DCR) 6.1 Ohm Max
Uneko balorazioa 145mA Uneko - Saturazioa -