160R-181FS
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 160R-181FS
Fabrikatzaileak / Marka: API Delevan
Produktuaren Deskribapena FIXED IND 180NH 1.125A 100 MOHM
Fitxak: 160R-181FS.pdf
  • Mezua
160R-181FSren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 160R-181FS fabrikatzailea API Delevan
deskribapena FIXED IND 180NH 1.125A 100 MOHM Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 1534 pcs Datuen fitxa 160R-181FS.pdf
Mota - tolerantzia ±1%
Hornitzaileen gailuen paketea - Tamaina / dimentsioa 0.150" L x 0.120" W (3.81mm x 3.05mm)
estali Unshielded Series 160R
balorazio - Q @ Freq 50 @ 25MHz
Packaging Bulk Pakete / kasua 2-SMD
Beste izenak 160R-181FS BULK 50 Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Materiala - Core Iron Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Indukzio maiztasuna - Test 25MHz induktantzia 180nH
Altuera - Eserita (Max) 0.080" (2.03mm) Frekuentzia - Self Resonant 390MHz
Deskribapen zehatza 180nH Unshielded Inductor 1.125A 100 mOhm Max 2-SMD DC Erresistentzia (DCR) 100 mOhm Max
Uneko balorazioa 1.125A Uneko - Saturazioa -