160R-154FS
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 160R-154FS
Fabrikatzaileak / Marka: API Delevan
Produktuaren Deskribapena FIXED IND 150UH 80MA 18 OHM SMD
Fitxak: 160R-154FS.pdf
  • Mezua
160R-154FSren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 160R-154FS fabrikatzailea API Delevan
deskribapena FIXED IND 150UH 80MA 18 OHM SMD Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 1378 pcs Datuen fitxa 160R-154FS.pdf
Mota - tolerantzia ±1%
Hornitzaileen gailuen paketea - Tamaina / dimentsioa 0.150" L x 0.120" W (3.81mm x 3.05mm)
estali Unshielded Series 160R
balorazio - Q @ Freq 32 @ 790kHz
Packaging Bulk Pakete / kasua 2-SMD
Beste izenak 160R-154FS BULK 50 Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Materiala - Core Ferrite Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Indukzio maiztasuna - Test 790kHz induktantzia 150µH
Altuera - Eserita (Max) 0.080" (2.03mm) Frekuentzia - Self Resonant 5.6MHz
Deskribapen zehatza 150µH Unshielded Inductor 80mA 18 Ohm Max 2-SMD DC Erresistentzia (DCR) 18 Ohm Max
Uneko balorazioa 80mA Uneko - Saturazioa -