160R-103FS
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 160R-103FS
Fabrikatzaileak / Marka: API Delevan
Produktuaren Deskribapena FIXED IND 10UH 200MA 3.2 OHM SMD
Fitxak: 160R-103FS.pdf
  • Mezua
160R-103FSren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 160R-103FS fabrikatzailea API Delevan
deskribapena FIXED IND 10UH 200MA 3.2 OHM SMD Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 1490 pcs Datuen fitxa 160R-103FS.pdf
Mota - tolerantzia ±1%
Hornitzaileen gailuen paketea - Tamaina / dimentsioa 0.150" L x 0.120" W (3.81mm x 3.05mm)
estali Unshielded Series 160R
balorazio - Q @ Freq 46 @ 7.9MHz
Packaging Bulk Pakete / kasua 2-SMD
Beste izenak 160R-103FS BULK 50 Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Materiala - Core Iron Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Indukzio maiztasuna - Test 7.9MHz induktantzia 10µH
Altuera - Eserita (Max) 0.080" (2.03mm) Frekuentzia - Self Resonant 26MHz
Deskribapen zehatza 10µH Unshielded Inductor 200mA 3.2 Ohm Max 2-SMD DC Erresistentzia (DCR) 3.2 Ohm Max
Uneko balorazioa 200mA Uneko - Saturazioa -