160-683GS
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 160-683GS
Fabrikatzaileak / Marka: API Delevan
Produktuaren Deskribapena FIXED IND 68UH 100MA 13 OHM SMD
Fitxak: 160-683GS.pdf
  • Mezua
160-683GSren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 160-683GS fabrikatzailea API Delevan
deskribapena FIXED IND 68UH 100MA 13 OHM SMD Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 2513 pcs Datuen fitxa 160-683GS.pdf
Mota - tolerantzia ±2%
Hornitzaileen gailuen paketea - Tamaina / dimentsioa 0.150" L x 0.120" W (3.81mm x 3.05mm)
estali Unshielded Series 160
balorazio - Q @ Freq 50 @ 2.5MHz
Packaging Bulk Pakete / kasua 2-SMD
Beste izenak 160-683GS BULK 50 Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Materiala - Core Ferrite Lead Free Status / RoHS egoera Contains lead / RoHS non-compliant
Indukzio maiztasuna - Test 2.5MHz induktantzia 68µH
Altuera - Eserita (Max) 0.080" (2.03mm) Frekuentzia - Self Resonant 9.1MHz
Deskribapen zehatza 68µH Unshielded Inductor 100mA 13 Ohm Max 2-SMD DC Erresistentzia (DCR) 13 Ohm Max
Uneko balorazioa 100mA Uneko - Saturazioa -
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
fabrikatzaileak: Preci-Dip
deskribapena: DIL SOLDER TAIL 2.54MM
Stockean: 83984 pcs
Deskarga: 160-80-310-00-001101.pdf
RFQ
fabrikatzaileak: Preci-Dip
Stockean: 107665 pcs
Deskarga: 160-80-308-00-001101.pdf
RFQ
160-683FS
160-683FS
fabrikatzaileak: API Delevan
deskribapena: FIXED IND 68UH 100MA 13 OHM SMD
Deskarga: 160-683FS.pdf