160-681JS
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 160-681JS
Fabrikatzaileak / Marka: API Delevan
Produktuaren Deskribapena FIXED IND 680NH 740MA 230 MOHM
Fitxak: 160-681JS.pdf
  • Mezua
160-681JSren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 160-681JS fabrikatzailea API Delevan
deskribapena FIXED IND 680NH 740MA 230 MOHM Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 3945 pcs Datuen fitxa 160-681JS.pdf
Mota - tolerantzia ±5%
Hornitzaileen gailuen paketea - Tamaina / dimentsioa 0.150" L x 0.120" W (3.81mm x 3.05mm)
estali Unshielded Series 160
balorazio - Q @ Freq 50 @ 25MHz
Packaging Bulk Pakete / kasua 2-SMD
Beste izenak 160-681JS BULK 50 Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Materiala - Core Iron Lead Free Status / RoHS egoera Contains lead / RoHS non-compliant
Indukzio maiztasuna - Test 25MHz induktantzia 680nH
Altuera - Eserita (Max) 0.080" (2.03mm) Frekuentzia - Self Resonant 170MHz
Deskribapen zehatza 680nH Unshielded Inductor 740mA 230 mOhm Max 2-SMD DC Erresistentzia (DCR) 230 mOhm Max
Uneko balorazioa 740mA Uneko - Saturazioa -