160-470JS
API DelevanAPI Delevan
API Delevan
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 160-470JS
Fabrikatzaileak / Marka: API Delevan
Produktuaren Deskribapena FIXED IND 47NH 1.22A 85 MOHM SMD
Fitxak: 160-470JS.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
50 pcs
  • Mezua
160-470JSren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 160-470JS fabrikatzailea API Delevan
deskribapena FIXED IND 47NH 1.22A 85 MOHM SMD Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 3636 pcs Datuen fitxa 160-470JS.pdf
Mota - tolerantzia ±5%
Hornitzaileen gailuen paketea - Tamaina / dimentsioa 0.150" L x 0.120" W (3.81mm x 3.05mm)
estali Unshielded Series 160
balorazio - Q @ Freq 48 @ 100MHz
Packaging Bulk Pakete / kasua 2-SMD
Beste izenak 160-470JS BULK 50 Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Materiala - Core Phenolic Lead Free Status / RoHS egoera Contains lead / RoHS non-compliant
Indukzio maiztasuna - Test 100MHz induktantzia 47nH
Altuera - Eserita (Max) 0.080" (2.03mm) Frekuentzia - Self Resonant 850MHz
Deskribapen zehatza 47nH Unshielded Inductor 1.22A 85 mOhm Max 2-SMD DC Erresistentzia (DCR) 85 mOhm Max
Uneko balorazioa 1.22A Uneko - Saturazioa -