160-331GS
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 160-331GS
Fabrikatzaileak / Marka: API Delevan
Produktuaren Deskribapena FIXED IND 330NH 950MA 140 MOHM
Fitxak: 160-331GS.pdf
  • Mezua
160-331GSren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 160-331GS fabrikatzailea API Delevan
deskribapena FIXED IND 330NH 950MA 140 MOHM Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 2051 pcs Datuen fitxa 160-331GS.pdf
Mota - tolerantzia ±2%
Hornitzaileen gailuen paketea - Tamaina / dimentsioa 0.150" L x 0.120" W (3.81mm x 3.05mm)
estali Unshielded Series 160
balorazio - Q @ Freq 50 @ 25MHz
Packaging Bulk Pakete / kasua 2-SMD
Beste izenak 160-331GS BULK 50 Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Materiala - Core Iron Lead Free Status / RoHS egoera Contains lead / RoHS non-compliant
Indukzio maiztasuna - Test 25MHz induktantzia 330nH
Altuera - Eserita (Max) 0.080" (2.03mm) Frekuentzia - Self Resonant 230MHz
Deskribapen zehatza 330nH Unshielded Inductor 950mA 140 mOhm Max 2-SMD DC Erresistentzia (DCR) 140 mOhm Max
Uneko balorazioa 950mA Uneko - Saturazioa -