160-301JS
API DelevanAPI Delevan
API Delevan
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 160-301JS
Fabrikatzaileak / Marka: API Delevan
Produktuaren Deskribapena FIXED IND 300NH 985MA 130 MOHM
Fitxak: 160-301JS.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
50 pcs
  • Mezua
160-301JSren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 160-301JS fabrikatzailea API Delevan
deskribapena FIXED IND 300NH 985MA 130 MOHM Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 4393 pcs Datuen fitxa 160-301JS.pdf
Mota - tolerantzia ±5%
Hornitzaileen gailuen paketea - Tamaina / dimentsioa 0.150" L x 0.120" W (3.81mm x 3.05mm)
estali Unshielded Series 160
balorazio - Q @ Freq 50 @ 25MHz
Packaging Bulk Pakete / kasua 2-SMD
Beste izenak 160-301JS BULK 50 Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Materiala - Core Iron Lead Free Status / RoHS egoera Contains lead / RoHS non-compliant
Indukzio maiztasuna - Test 25MHz induktantzia 300nH
Altuera - Eserita (Max) 0.080" (2.03mm) Frekuentzia - Self Resonant 250MHz
Deskribapen zehatza 300nH Unshielded Inductor 985mA 130 mOhm Max 2-SMD DC Erresistentzia (DCR) 130 mOhm Max
Uneko balorazioa 985mA Uneko - Saturazioa -