160-154JS
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 160-154JS
Fabrikatzaileak / Marka: API Delevan
Produktuaren Deskribapena FIXED IND 150UH 80MA 18 OHM SMD
Fitxak: 160-154JS.pdf
  • Mezua
160-154JSren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 160-154JS fabrikatzailea API Delevan
deskribapena FIXED IND 150UH 80MA 18 OHM SMD Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 5506 pcs Datuen fitxa 160-154JS.pdf
Mota - tolerantzia ±5%
Hornitzaileen gailuen paketea - Tamaina / dimentsioa 0.150" L x 0.120" W (3.81mm x 3.05mm)
estali Unshielded Series 160
balorazio - Q @ Freq 32 @ 790kHz
Packaging Bulk Pakete / kasua Nonstandard
Beste izenak 160-154JS BULK 50 Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Muntaketa mota Surface Mount Materiala - Core Ferrite
Lead Free Status / RoHS egoera Contains lead / RoHS non-compliant Indukzio maiztasuna - Test 790kHz
induktantzia 150µH Altuera - Eserita (Max) 0.080" (2.03mm)
Frekuentzia - Self Resonant 5.6MHz Deskribapen zehatza 150µH Unshielded Inductor 80mA 18 Ohm Max Nonstandard
DC Erresistentzia (DCR) 18 Ohm Max Uneko balorazioa 80mA