160-122FS
API DelevanAPI Delevan
API Delevan
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 160-122FS
Fabrikatzaileak / Marka: API Delevan
Produktuaren Deskribapena FIXED IND 1.2UH 545MA 420 MOHM
Fitxak: 160-122FS.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
50 pcs
  • Mezua
160-122FSren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 160-122FS fabrikatzailea API Delevan
deskribapena FIXED IND 1.2UH 545MA 420 MOHM Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 1773 pcs Datuen fitxa 160-122FS.pdf
Mota - tolerantzia ±1%
Hornitzaileen gailuen paketea - Tamaina / dimentsioa 0.150" L x 0.120" W (3.81mm x 3.05mm)
estali Unshielded Series 160
balorazio - Q @ Freq 36 @ 7.9MHz
Packaging Bulk Pakete / kasua 2-SMD
Beste izenak 160-122FS BULK 50 Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Materiala - Core Iron Lead Free Status / RoHS egoera Contains lead / RoHS non-compliant
Indukzio maiztasuna - Test 7.9MHz induktantzia 1.2µH
Altuera - Eserita (Max) 0.080" (2.03mm) Frekuentzia - Self Resonant 130MHz
Deskribapen zehatza 1.2µH Unshielded Inductor 545mA 420 mOhm Max 2-SMD DC Erresistentzia (DCR) 420 mOhm Max
Uneko balorazioa 545mA Uneko - Saturazioa -