160-100JS
API DelevanAPI Delevan
API Delevan
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 160-100JS
Fabrikatzaileak / Marka: API Delevan
Produktuaren Deskribapena FIXED IND 10NH 1.59A 50 MOHM SMD
Fitxak: 160-100JS.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
50 pcs
  • Mezua
160-100JSren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 160-100JS fabrikatzailea API Delevan
deskribapena FIXED IND 10NH 1.59A 50 MOHM SMD Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 3498 pcs Datuen fitxa 160-100JS.pdf
Mota - tolerantzia ±5%
Hornitzaileen gailuen paketea - Tamaina / dimentsioa 0.150" L x 0.120" W (3.81mm x 3.05mm)
estali Unshielded Series 160
balorazio - Q @ Freq 48 @ 150MHz
Packaging Bulk Pakete / kasua 2-SMD
Beste izenak 160-100JS BULK 50 Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Materiala - Core Phenolic Lead Free Status / RoHS egoera Contains lead / RoHS non-compliant
Indukzio maiztasuna - Test 150MHz induktantzia 10nH
Altuera - Eserita (Max) 0.080" (2.03mm) Frekuentzia - Self Resonant 900MHz
Deskribapen zehatza 10nH Unshielded Inductor 1.59A 50 mOhm Max 2-SMD DC Erresistentzia (DCR) 50 mOhm Max
Uneko balorazioa 1.59A Uneko - Saturazioa -
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
fabrikatzaileak: Mill-Max
deskribapena: HEADER OPEN SLOTTED .900 50POS
Stockean: 4408 pcs
Deskarga: 160-10-950-00-001000.pdf
RFQ
fabrikatzaileak: Mill-Max
deskribapena: HEADER OPEN SLOTTED .900 64POS
Stockean: 3924 pcs
Deskarga: 160-10-964-00-001000.pdf
RFQ
fabrikatzaileak: Preci-Dip
deskribapena: DIL SOLDER TAIL 2.54MM
160-101JS
160-101JS
fabrikatzaileak: API Delevan
deskribapena: FIXED IND 100NH 1.295A 75 MOHM
Deskarga: 160-101JS.pdf
160-100KS
160-100KS
fabrikatzaileak: API Delevan
deskribapena: FIXED IND 10NH 1.59A 50 MOHM SMD
Deskarga: 160-100KS.pdf
deskribapena: HEADER OPEN SLOTTED .900 52POS
160-101HS
160-101HS
Deskarga: 160-101HS.pdf
deskribapena: HEADER OPEN SLOTTED .600 52POS
160-101FS
160-101FS
Deskarga: 160-101FS.pdf
160-100MS
160-100MS
Deskarga: 160-100MS.pdf
fabrikatzaileak: Preci-Dip