108R-153FS
API DelevanAPI Delevan
API Delevan
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 108R-153FS
Fabrikatzaileak / Marka: API Delevan
Produktuaren Deskribapena FIXED IND 15UH 79MA 4.2 OHM SMD
Fitxak: 108R-153FS.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
2000 pcs
  • Mezua
108R-153FSren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 108R-153FS fabrikatzailea API Delevan
deskribapena FIXED IND 15UH 79MA 4.2 OHM SMD Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 5890 pcs Datuen fitxa 108R-153FS.pdf
Mota - tolerantzia ±1%
Hornitzaileen gailuen paketea - Tamaina / dimentsioa 0.100" L x 0.100" W (2.54mm x 2.54mm)
estali Unshielded Series 108R
balorazio - Q @ Freq 32 @ 2.5MHz
Packaging Tape & Reel (TR) Pakete / kasua Nonstandard, 2 Lead
Beste izenak 108R-153FS TR 2000 Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Materiala - Core Iron Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Indukzio maiztasuna - Test 2.5MHz induktantzia 15µH
Altuera - Eserita (Max) 0.075" (1.91mm) Frekuentzia - Self Resonant 24MHz
Deskribapen zehatza 15µH Unshielded Inductor 79mA 4.2 Ohm Max Nonstandard, 2 Lead DC Erresistentzia (DCR) 4.2 Ohm Max
Uneko balorazioa 79mA Uneko - Saturazioa -
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
108R-123K
108R-123K
fabrikatzaileak: API Delevan
deskribapena: FIXED IND 12UH 79MA 4 OHM SMD