108-823JS
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 108-823JS
Fabrikatzaileak / Marka: API Delevan
Produktuaren Deskribapena FIXED IND 82UH 30MA 28 OHM SMD
Fitxak: 108-823JS.pdf
  • Mezua
108-823JSren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 108-823JS fabrikatzailea API Delevan
deskribapena FIXED IND 82UH 30MA 28 OHM SMD Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 18700 pcs Datuen fitxa 108-823JS.pdf
Mota - tolerantzia ±5%
Hornitzaileen gailuen paketea - Tamaina / dimentsioa 0.100" L x 0.100" W (2.54mm x 2.54mm)
estali Unshielded Series 108
balorazio - Q @ Freq 30 @ 2.5MHz
Packaging Tape & Reel (TR) Pakete / kasua Nonstandard, 2 Lead
Beste izenak 108-823JS TR 2000 Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Materiala - Core Iron Lead Free Status / RoHS egoera Contains lead / RoHS non-compliant
Indukzio maiztasuna - Test 2.5MHz induktantzia 82µH
Altuera - Eserita (Max) 0.075" (1.91mm) Frekuentzia - Self Resonant 8MHz
Deskribapen zehatza 82µH Unshielded Inductor 30mA 28 Ohm Max Nonstandard, 2 Lead DC Erresistentzia (DCR) 28 Ohm Max
Uneko balorazioa 30mA Uneko - Saturazioa -
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
108-823J
108-823J
fabrikatzaileak: API Delevan
deskribapena: FIXED IND 82UH 30MA 28 OHM SMD