108-273FS
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 108-273FS
Fabrikatzaileak / Marka: API Delevan
Produktuaren Deskribapena FIXED IND 27UH 55MA 8 OHM SMD
Fitxak: 108-273FS.pdf
  • Mezua
108-273FSren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 108-273FS fabrikatzailea API Delevan
deskribapena FIXED IND 27UH 55MA 8 OHM SMD Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 5405 pcs Datuen fitxa 108-273FS.pdf
Mota - tolerantzia ±1%
Hornitzaileen gailuen paketea - Tamaina / dimentsioa 0.100" L x 0.100" W (2.54mm x 2.54mm)
estali Unshielded Series 108
balorazio - Q @ Freq 32 @ 2.5MHz
Packaging Tape & Reel (TR) Pakete / kasua Nonstandard, 2 Lead
Beste izenak 108-273FS TR 2000 Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Materiala - Core Iron Lead Free Status / RoHS egoera Contains lead / RoHS non-compliant
Indukzio maiztasuna - Test 2.5MHz induktantzia 27µH
Altuera - Eserita (Max) 0.075" (1.91mm) Frekuentzia - Self Resonant 14MHz
Deskribapen zehatza 27µH Unshielded Inductor 55mA 8 Ohm Max Nonstandard, 2 Lead DC Erresistentzia (DCR) 8 Ohm Max
Uneko balorazioa 55mA Uneko - Saturazioa -
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
fabrikatzaileak: Bel
deskribapena: CONN BANANA JACK STD RED 16AWG
Stockean: 115740 pcs
Deskarga: 108-2302-801.pdf
RFQ
108-273JS
108-273JS
fabrikatzaileak: API Delevan
deskribapena: FIXED IND 27UH 55MA 8 OHM SMD
Stockean: 17000 pcs
Deskarga: 108-273JS.pdf
RFQ
108-273G
108-273G
fabrikatzaileak: API Delevan
Deskarga: 108-273G.pdf
fabrikatzaileak: Bel
deskribapena: CONN JACK BANANA INSULATED RED
Deskarga: 108-2302-621.pdf
108-273GS
108-273GS
Deskarga: 108-273GS.pdf
deskribapena: YELLOW RIB-LOC BANANA JACK
108-273J
108-273J
Deskarga: 108-273J.pdf
108-273HS
108-273HS
Deskarga: 108-273HS.pdf
deskribapena: CONN BANANA JACK STD BLACK 16AWG
deskribapena: BLUE RIB-LOC BANANA JACK
108-273H
108-273H