108-223JS
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 108-223JS
Fabrikatzaileak / Marka: API Delevan
Produktuaren Deskribapena FIXED IND 22UH 57MA 7.5 OHM SMD
Fitxak: 108-223JS.pdf
  • Mezua
108-223JSren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 108-223JS fabrikatzailea API Delevan
deskribapena FIXED IND 22UH 57MA 7.5 OHM SMD Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 18387 pcs Datuen fitxa 108-223JS.pdf
Mota - tolerantzia ±5%
Hornitzaileen gailuen paketea - Tamaina / dimentsioa 0.100" L x 0.100" W (2.54mm x 2.54mm)
estali Unshielded Series 108
balorazio - Q @ Freq 32 @ 2.5MHz
Packaging Tape & Reel (TR) Pakete / kasua Nonstandard, 2 Lead
Beste izenak 108-223JS TR 2000 Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Materiala - Core Iron Lead Free Status / RoHS egoera Contains lead / RoHS non-compliant
Indukzio maiztasuna - Test 2.5MHz induktantzia 22µH
Altuera - Eserita (Max) 0.075" (1.91mm) Frekuentzia - Self Resonant 19MHz
Deskribapen zehatza 22µH Unshielded Inductor 57mA 7.5 Ohm Max Nonstandard, 2 Lead DC Erresistentzia (DCR) 7.5 Ohm Max
Uneko balorazioa 57mA Uneko - Saturazioa -
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
108-223K
108-223K
fabrikatzaileak: API Delevan
deskribapena: FIXED IND 22UH 57MA 7.5 OHM SMD
Stockean: 19927 pcs
Deskarga: 108-223K.pdf
RFQ
108-223GS
108-223GS
fabrikatzaileak: API Delevan
Stockean: 7474 pcs
Deskarga: 108-223GS.pdf
RFQ
108-223J
108-223J