108-183JS
API DelevanAPI Delevan
API Delevan
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 108-183JS
Fabrikatzaileak / Marka: API Delevan
Produktuaren Deskribapena FIXED IND 18UH 75MA 4.4 OHM SMD
Fitxak: 108-183JS.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
2000 pcs
  • Mezua
108-183JSren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 108-183JS fabrikatzailea API Delevan
deskribapena FIXED IND 18UH 75MA 4.4 OHM SMD Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 17915 pcs Datuen fitxa 108-183JS.pdf
Mota - tolerantzia ±5%
Hornitzaileen gailuen paketea - Tamaina / dimentsioa 0.100" L x 0.100" W (2.54mm x 2.54mm)
estali Unshielded Series 108
balorazio - Q @ Freq 32 @ 2.5MHz
Packaging Tape & Reel (TR) Pakete / kasua Nonstandard, 2 Lead
Beste izenak 108-183JS TR 2000 Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Materiala - Core Iron Lead Free Status / RoHS egoera Contains lead / RoHS non-compliant
Indukzio maiztasuna - Test 2.5MHz induktantzia 18µH
Altuera - Eserita (Max) 0.075" (1.91mm) Frekuentzia - Self Resonant 21MHz
Deskribapen zehatza 18µH Unshielded Inductor 75mA 4.4 Ohm Max Nonstandard, 2 Lead DC Erresistentzia (DCR) 4.4 Ohm Max
Uneko balorazioa 75mA Uneko - Saturazioa -