105R-822JS
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 105R-822JS
Fabrikatzaileak / Marka: API Delevan
Produktuaren Deskribapena FIXED IND 8.2UH 135MA 5 OHM SMD
Fitxak: 105R-822JS.pdf
  • Mezua
105R-822JSren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 105R-822JS fabrikatzailea API Delevan
deskribapena FIXED IND 8.2UH 135MA 5 OHM SMD Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 16425 pcs Datuen fitxa 105R-822JS.pdf
Mota Wirewound tolerantzia ±5%
Hornitzaileen gailuen paketea - Tamaina / dimentsioa 0.100" L x 0.100" W (2.54mm x 2.54mm)
estali Unshielded Series 105R
balorazio - Q @ Freq 30 @ 7.9MHz
Packaging Tape & Reel (TR) Pakete / kasua Nonstandard, 2 Lead
Beste izenak 105R-822JS TR 2000 Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Materiala - Core Iron Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Indukzio maiztasuna - Test 1kHz induktantzia 8.2µH
Altuera - Eserita (Max) 0.075" (1.91mm) Frekuentzia - Self Resonant 40MHz
Deskribapen zehatza 8.2µH Unshielded Wirewound Inductor 135mA 5 Ohm Max Nonstandard, 2 Lead DC Erresistentzia (DCR) 5 Ohm Max
Uneko balorazioa 135mA Uneko - Saturazioa -
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
105R-822K
105R-822K
fabrikatzaileak: API Delevan
deskribapena: FIXED IND 8.2UH 135MA 5 OHM SMD