105R-682JS
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 105R-682JS
Fabrikatzaileak / Marka: API Delevan
Produktuaren Deskribapena FIXED IND 6.8UH 160MA 3.8 OHM
Fitxak: 105R-682JS.pdf
  • Mezua
105R-682JSren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 105R-682JS fabrikatzailea API Delevan
deskribapena FIXED IND 6.8UH 160MA 3.8 OHM Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 17752 pcs Datuen fitxa 105R-682JS.pdf
Mota - tolerantzia ±5%
Hornitzaileen gailuen paketea - Tamaina / dimentsioa 0.100" L x 0.100" W (2.54mm x 2.54mm)
estali Unshielded Series 105R
balorazio - Q @ Freq 30 @ 7.9MHz
Packaging Tape & Reel (TR) Pakete / kasua Nonstandard, 2 Lead
Beste izenak 105R-682JS TR 2000 Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Materiala - Core Iron Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Indukzio maiztasuna - Test 7.9MHz induktantzia 6.8µH
Altuera - Eserita (Max) 0.075" (1.91mm) Frekuentzia - Self Resonant 42MHz
Deskribapen zehatza 6.8µH Unshielded Inductor 160mA 3.8 Ohm Max Nonstandard, 2 Lead DC Erresistentzia (DCR) 3.8 Ohm Max
Uneko balorazioa 160mA Uneko - Saturazioa -
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
105R-682J
105R-682J
fabrikatzaileak: API Delevan
deskribapena: FIXED IND 6.8UH 160MA 3.8 OHM