105R-681JS
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 105R-681JS
Fabrikatzaileak / Marka: API Delevan
Produktuaren Deskribapena FIXED IND 680NH 395MA 620 MOHM
Fitxak: 105R-681JS.pdf
  • Mezua
105R-681JSren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 105R-681JS fabrikatzailea API Delevan
deskribapena FIXED IND 680NH 395MA 620 MOHM Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 15067 pcs Datuen fitxa 105R-681JS.pdf
Mota - tolerantzia ±5%
Hornitzaileen gailuen paketea - Tamaina / dimentsioa 0.100" L x 0.100" W (2.54mm x 2.54mm)
estali Unshielded Series 105R
balorazio - Q @ Freq 35 @ 25MHz
Packaging Tape & Reel (TR) Pakete / kasua Nonstandard, 2 Lead
Beste izenak 105R-681JS TR 2000 Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Materiala - Core Iron Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Indukzio maiztasuna - Test 25MHz induktantzia 680nH
Altuera - Eserita (Max) 0.075" (1.91mm) Frekuentzia - Self Resonant 160MHz
Deskribapen zehatza 680nH Unshielded Inductor 395mA 620 mOhm Max Nonstandard, 2 Lead DC Erresistentzia (DCR) 620 mOhm Max
Uneko balorazioa 395mA Uneko - Saturazioa -