105R-561JS
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 105R-561JS
Fabrikatzaileak / Marka: API Delevan
Produktuaren Deskribapena FIXED IND 560NH 460MA 450 MOHM
Fitxak: 105R-561JS.pdf
  • Mezua
105R-561JSren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 105R-561JS fabrikatzailea API Delevan
deskribapena FIXED IND 560NH 460MA 450 MOHM Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 19996 pcs Datuen fitxa 105R-561JS.pdf
Mota - tolerantzia ±5%
Hornitzaileen gailuen paketea - Tamaina / dimentsioa 0.100" L x 0.100" W (2.54mm x 2.54mm)
estali Unshielded Series 105R
balorazio - Q @ Freq 35 @ 25MHz
Packaging Tape & Reel (TR) Pakete / kasua Nonstandard, 2 Lead
Beste izenak 105R-561JS TR 2000 Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Materiala - Core Iron Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Indukzio maiztasuna - Test 25MHz induktantzia 560nH
Altuera - Eserita (Max) 0.075" (1.91mm) Frekuentzia - Self Resonant 163MHz
Deskribapen zehatza 560nH Unshielded Inductor 460mA 450 mOhm Max Nonstandard, 2 Lead DC Erresistentzia (DCR) 450 mOhm Max
Uneko balorazioa 460mA Uneko - Saturazioa -
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
105R-561K
105R-561K
fabrikatzaileak: API Delevan
deskribapena: FIXED IND 560NH 460MA 450 MOHM
Stockean: 21654 pcs
Deskarga: 105R-561K.pdf
RFQ
105R-561FS
105R-561FS
fabrikatzaileak: API Delevan
Stockean: 6585 pcs
Deskarga: 105R-561FS.pdf
RFQ
105R-561J
105R-561J