105R-472JS
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 105R-472JS
Fabrikatzaileak / Marka: API Delevan
Produktuaren Deskribapena FIXED IND 4.7UH 175MA 3.1 OHM
Fitxak: 105R-472JS.pdf
  • Mezua
105R-472JSren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 105R-472JS fabrikatzailea API Delevan
deskribapena FIXED IND 4.7UH 175MA 3.1 OHM Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 16850 pcs Datuen fitxa 105R-472JS.pdf
Mota - tolerantzia ±5%
Hornitzaileen gailuen paketea - Tamaina / dimentsioa 0.100" L x 0.100" W (2.54mm x 2.54mm)
estali Unshielded Series 105R
balorazio - Q @ Freq 30 @ 7.9MHz
Packaging Tape & Reel (TR) Pakete / kasua Nonstandard, 2 Lead
Beste izenak 105R-472JS TR 2000 Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Materiala - Core Iron Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Indukzio maiztasuna - Test 7.9MHz induktantzia 4.7µH
Altuera - Eserita (Max) 0.075" (1.91mm) Frekuentzia - Self Resonant 52MHz
Deskribapen zehatza 4.7µH Unshielded Inductor 175mA 3.1 Ohm Max Nonstandard, 2 Lead DC Erresistentzia (DCR) 3.1 Ohm Max
Uneko balorazioa 175mA Uneko - Saturazioa -