105R-331GS
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 105R-331GS
Fabrikatzaileak / Marka: API Delevan
Produktuaren Deskribapena FIXED IND 330NH 620MA 250 MOHM
Fitxak: 105R-331GS.pdf
  • Mezua
105R-331GSren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 105R-331GS fabrikatzailea API Delevan
deskribapena FIXED IND 330NH 620MA 250 MOHM Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 7416 pcs Datuen fitxa 105R-331GS.pdf
Mota - tolerantzia ±2%
Hornitzaileen gailuen paketea - Tamaina / dimentsioa 0.100" L x 0.100" W (2.54mm x 2.54mm)
estali Unshielded Series 105R
balorazio - Q @ Freq 35 @ 25MHz
Packaging Tape & Reel (TR) Pakete / kasua Nonstandard, 2 Lead
Beste izenak 105R-331GS TR 2000 Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Materiala - Core Iron Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Indukzio maiztasuna - Test 25MHz induktantzia 330nH
Altuera - Eserita (Max) 0.075" (1.91mm) Frekuentzia - Self Resonant 280MHz
Deskribapen zehatza 330nH Unshielded Inductor 620mA 250 mOhm Max Nonstandard, 2 Lead DC Erresistentzia (DCR) 250 mOhm Max
Uneko balorazioa 620mA Uneko - Saturazioa -
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
105R-331FS
105R-331FS
fabrikatzaileak: API Delevan
deskribapena: FIXED IND 330NH 620MA 250 MOHM
Stockean: 5433 pcs
Deskarga: 105R-331FS.pdf
RFQ
105R-331F
105R-331F
fabrikatzaileak: API Delevan
Stockean: 7725 pcs
Deskarga: 105R-331F.pdf
RFQ
105R-331K
105R-331K