105R-271FS
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 105R-271FS
Fabrikatzaileak / Marka: API Delevan
Produktuaren Deskribapena FIXED IND 270NH 650MA 230 MOHM
Fitxak: 105R-271FS.pdf
  • Mezua
105R-271FSren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 105R-271FS fabrikatzailea API Delevan
deskribapena FIXED IND 270NH 650MA 230 MOHM Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 6430 pcs Datuen fitxa 105R-271FS.pdf
Mota - tolerantzia ±1%
Hornitzaileen gailuen paketea - Tamaina / dimentsioa 0.100" L x 0.100" W (2.54mm x 2.54mm)
estali Unshielded Series 105R
balorazio - Q @ Freq 40 @ 25MHz
Packaging Tape & Reel (TR) Pakete / kasua Nonstandard, 2 Lead
Beste izenak 105R-271FS TR 2000 Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Materiala - Core Iron Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Indukzio maiztasuna - Test 25MHz induktantzia 270nH
Altuera - Eserita (Max) 0.075" (1.91mm) Frekuentzia - Self Resonant 330MHz
Deskribapen zehatza 270nH Unshielded Inductor 650mA 230 mOhm Max Nonstandard, 2 Lead DC Erresistentzia (DCR) 230 mOhm Max
Uneko balorazioa 650mA Uneko - Saturazioa -