105R-221JS
API DelevanAPI Delevan
API Delevan
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 105R-221JS
Fabrikatzaileak / Marka: API Delevan
Produktuaren Deskribapena FIXED IND 220NH 675MA 210 MOHM
Fitxak: 105R-221JS.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
2000 pcs
  • Mezua
105R-221JSren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 105R-221JS fabrikatzailea API Delevan
deskribapena FIXED IND 220NH 675MA 210 MOHM Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 14929 pcs Datuen fitxa 105R-221JS.pdf
Mota - tolerantzia ±5%
Hornitzaileen gailuen paketea - Tamaina / dimentsioa 0.100" L x 0.100" W (2.54mm x 2.54mm)
estali Unshielded Series 105R
balorazio - Q @ Freq 40 @ 25MHz
Packaging Tape & Reel (TR) Pakete / kasua Nonstandard, 2 Lead
Beste izenak 105R-221JS TR 2000 Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Materiala - Core Iron Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Indukzio maiztasuna - Test 25MHz induktantzia 220nH
Altuera - Eserita (Max) 0.075" (1.91mm) Frekuentzia - Self Resonant 360MHz
Deskribapen zehatza 220nH Unshielded Inductor 675mA 210 mOhm Max Nonstandard, 2 Lead DC Erresistentzia (DCR) 210 mOhm Max
Uneko balorazioa 675mA Uneko - Saturazioa -