105R-121JS
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 105R-121JS
Fabrikatzaileak / Marka: API Delevan
Produktuaren Deskribapena FIXED IND 120NH 830MA 140 MOHM
Fitxak: 105R-121JS.pdf
  • Mezua
105R-121JSren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 105R-121JS fabrikatzailea API Delevan
deskribapena FIXED IND 120NH 830MA 140 MOHM Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 12587 pcs Datuen fitxa 105R-121JS.pdf
Mota - tolerantzia ±5%
Hornitzaileen gailuen paketea - Tamaina / dimentsioa 0.100" L x 0.100" W (2.54mm x 2.54mm)
estali Unshielded Series 105R
balorazio - Q @ Freq 40 @ 25MHz
Packaging Tape & Reel (TR) Pakete / kasua Nonstandard, 2 Lead
Beste izenak 105R-121JS TR 2000 Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Materiala - Core Iron Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Indukzio maiztasuna - Test 25MHz induktantzia 120nH
Altuera - Eserita (Max) 0.075" (1.91mm) Frekuentzia - Self Resonant 500MHz
Deskribapen zehatza 120nH Unshielded Inductor 830mA 140 mOhm Max Nonstandard, 2 Lead DC Erresistentzia (DCR) 140 mOhm Max
Uneko balorazioa 830mA Uneko - Saturazioa -
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
105R-122FS
105R-122FS
fabrikatzaileak: API Delevan
deskribapena: FIXED IND 1.2UH 310MA 1 OHM SMD
Stockean: 5167 pcs
Deskarga: 105R-122FS.pdf
RFQ
105R-121KS
105R-121KS
fabrikatzaileak: API Delevan
deskribapena: FIXED IND 120NH 830MA 140 MOHM
Stockean: 18571 pcs
Deskarga: 105R-121KS.pdf
RFQ
105R-121K
105R-121K
Deskarga: 105R-121K.pdf
105R-121J
105R-121J