105-681JS
API DelevanAPI Delevan
API Delevan
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 105-681JS
Fabrikatzaileak / Marka: API Delevan
Produktuaren Deskribapena FIXED IND 680NH 395MA 620 MOHM
Fitxak: 105-681JS.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
2000 pcs
  • Mezua
105-681JSren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 105-681JS fabrikatzailea API Delevan
deskribapena FIXED IND 680NH 395MA 620 MOHM Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 17927 pcs Datuen fitxa 105-681JS.pdf
Mota - tolerantzia ±5%
Hornitzaileen gailuen paketea - Tamaina / dimentsioa 0.100" L x 0.100" W (2.54mm x 2.54mm)
estali Unshielded Series 105
balorazio - Q @ Freq 35 @ 25MHz
Packaging Tape & Reel (TR) Pakete / kasua Nonstandard, 2 Lead
Beste izenak 105-681JS TR 2000 Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Materiala - Core Iron Lead Free Status / RoHS egoera Contains lead / RoHS non-compliant
Indukzio maiztasuna - Test 25MHz induktantzia 680nH
Altuera - Eserita (Max) 0.075" (1.91mm) Frekuentzia - Self Resonant 160MHz
Deskribapen zehatza 680nH Unshielded Inductor 395mA 620 mOhm Max Nonstandard, 2 Lead DC Erresistentzia (DCR) 620 mOhm Max
Uneko balorazioa 395mA Uneko - Saturazioa -
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
105-681FS
105-681FS
fabrikatzaileak: API Delevan
deskribapena: FIXED IND 680NH 395MA 620 MOHM
Stockean: 5528 pcs
Deskarga: 105-681FS.pdf
RFQ
105-681HS
105-681HS
fabrikatzaileak: API Delevan
Stockean: 13003 pcs
Deskarga: 105-681HS.pdf
RFQ
105-681G
105-681G
Deskarga: 105-681G.pdf
105-681H
105-681H
Deskarga: 105-681H.pdf
105-681KS
105-681KS
Deskarga: 105-681KS.pdf
105-682F
105-682F
deskribapena: FIXED IND 6.8UH 160MA 3.8 OHM
Deskarga: 105-682F.pdf
105-681K
105-681K
Deskarga: 105-681K.pdf
105-682GS
105-682GS
Deskarga: 105-682GS.pdf
Deskarga: 105-682G.pdf
Deskarga: 105-681GS.pdf
Deskarga: 105-682FS.pdf
105-681J
105-681J