105-471JS
API DelevanAPI Delevan
API Delevan
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 105-471JS
Fabrikatzaileak / Marka: API Delevan
Produktuaren Deskribapena FIXED IND 470NH 555MA 310 MOHM
Fitxak: 105-471JS.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
2000 pcs
  • Mezua
105-471JSren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 105-471JS fabrikatzailea API Delevan
deskribapena FIXED IND 470NH 555MA 310 MOHM Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 18765 pcs Datuen fitxa 105-471JS.pdf
Mota - tolerantzia ±5%
Hornitzaileen gailuen paketea - Tamaina / dimentsioa 0.100" L x 0.100" W (2.54mm x 2.54mm)
estali Unshielded Series 105
balorazio - Q @ Freq 35 @ 25MHz
Packaging Tape & Reel (TR) Pakete / kasua Nonstandard, 2 Lead
Beste izenak 105-471JS TR 2000 Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Materiala - Core Iron Lead Free Status / RoHS egoera Contains lead / RoHS non-compliant
Indukzio maiztasuna - Test 25MHz induktantzia 470nH
Altuera - Eserita (Max) 0.075" (1.91mm) Frekuentzia - Self Resonant 178MHz
Deskribapen zehatza 470nH Unshielded Inductor 555mA 310 mOhm Max Nonstandard, 2 Lead DC Erresistentzia (DCR) 310 mOhm Max
Uneko balorazioa 555mA Uneko - Saturazioa -
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
105-471J
105-471J
fabrikatzaileak: API Delevan
deskribapena: FIXED IND 470NH 555MA 310 MOHM
Stockean: 21306 pcs
Deskarga: 105-471J.pdf
RFQ
105-472FS
105-472FS
fabrikatzaileak: API Delevan
deskribapena: FIXED IND 4.7UH 175MA 3.1 OHM
Stockean: 6013 pcs
Deskarga: 105-472FS.pdf
RFQ
105-472F
105-472F