105-272JS
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 105-272JS
Fabrikatzaileak / Marka: API Delevan
Produktuaren Deskribapena FIXED IND 2.7UH 220MA 2 OHM SMD
Fitxak: 105-272JS.pdf
  • Mezua
105-272JSren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 105-272JS fabrikatzailea API Delevan
deskribapena FIXED IND 2.7UH 220MA 2 OHM SMD Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 15250 pcs Datuen fitxa 105-272JS.pdf
Mota - tolerantzia ±5%
Hornitzaileen gailuen paketea - Tamaina / dimentsioa 0.100" L x 0.100" W (2.54mm x 2.54mm)
estali Unshielded Series 105
balorazio - Q @ Freq 25 @ 7.9MHz
Packaging Tape & Reel (TR) Pakete / kasua Nonstandard, 2 Lead
Beste izenak 105-272JS TR 2000 Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Materiala - Core Iron Lead Free Status / RoHS egoera Contains lead / RoHS non-compliant
Indukzio maiztasuna - Test 7.9MHz induktantzia 2.7µH
Altuera - Eserita (Max) 0.075" (1.91mm) Frekuentzia - Self Resonant 68MHz
Deskribapen zehatza 2.7µH Unshielded Inductor 220mA 2 Ohm Max Nonstandard, 2 Lead DC Erresistentzia (DCR) 2 Ohm Max
Uneko balorazioa 220mA Uneko - Saturazioa -
Produktu erlazionatuak
105-331G
105-331G
fabrikatzaileak: API Delevan
deskribapena: FIXED IND 330NH 620MA 250 MOHM
Stockean: 8626 pcs
Deskarga: 105-331G.pdf
RFQ
105-272J
105-272J
fabrikatzaileak: API Delevan
deskribapena: FIXED IND 2.7UH 220MA 2 OHM SMD
Stockean: 18228 pcs
Deskarga: 105-272J.pdf
RFQ
105-272FS
105-272FS
Deskarga: 105-272FS.pdf
Deskarga: 105-272G.pdf
105-331F
105-331F