105-182GS
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 105-182GS
Fabrikatzaileak / Marka: API Delevan
Produktuaren Deskribapena FIXED IND 1.8UH 250MA 1.5 OHM
Fitxak: 105-182GS.pdf
  • Mezua
105-182GSren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 105-182GS fabrikatzailea API Delevan
deskribapena FIXED IND 1.8UH 250MA 1.5 OHM Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 7700 pcs Datuen fitxa 105-182GS.pdf
Mota - tolerantzia ±2%
Hornitzaileen gailuen paketea - Tamaina / dimentsioa 0.100" L x 0.100" W (2.54mm x 2.54mm)
estali Unshielded Series 105
balorazio - Q @ Freq 25 @ 7.9MHz
Packaging Tape & Reel (TR) Pakete / kasua Nonstandard, 2 Lead
Beste izenak 105-182GS TR 2000 Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Materiala - Core Iron Lead Free Status / RoHS egoera Contains lead / RoHS non-compliant
Indukzio maiztasuna - Test 7.9MHz induktantzia 1.8µH
Altuera - Eserita (Max) 0.075" (1.91mm) Frekuentzia - Self Resonant 90MHz
Deskribapen zehatza 1.8µH Unshielded Inductor 250mA 1.5 Ohm Max Nonstandard, 2 Lead DC Erresistentzia (DCR) 1.5 Ohm Max
Uneko balorazioa 250mA Uneko - Saturazioa -
Produktu erlazionatuak
105-182JS
105-182JS
fabrikatzaileak: API Delevan
deskribapena: FIXED IND 1.8UH 250MA 1.5 OHM
Stockean: 18596 pcs
Deskarga: 105-182JS.pdf
RFQ
105-182F
105-182F
fabrikatzaileak: API Delevan