105-151MS
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 105-151MS
Fabrikatzaileak / Marka: API Delevan
Produktuaren Deskribapena FIXED IND 150NH 775MA 160 MOHM
Fitxak: 105-151MS.pdf
  • Mezua
105-151MSren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 105-151MS fabrikatzailea API Delevan
deskribapena FIXED IND 150NH 775MA 160 MOHM Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 19377 pcs Datuen fitxa 105-151MS.pdf
Mota - tolerantzia ±20%
Hornitzaileen gailuen paketea - Tamaina / dimentsioa 0.100" L x 0.100" W (2.54mm x 2.54mm)
estali Unshielded Series 105
balorazio - Q @ Freq 40 @ 25MHz
Packaging Tape & Reel (TR) Pakete / kasua Nonstandard, 2 Lead
Beste izenak 105-151MS TR 2000 Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Materiala - Core Iron Lead Free Status / RoHS egoera Contains lead / RoHS non-compliant
Indukzio maiztasuna - Test 25MHz induktantzia 150nH
Altuera - Eserita (Max) 0.075" (1.91mm) Frekuentzia - Self Resonant 440MHz
Deskribapen zehatza 150nH Unshielded Inductor 775mA 160 mOhm Max Nonstandard, 2 Lead DC Erresistentzia (DCR) 160 mOhm Max
Uneko balorazioa 775mA Uneko - Saturazioa -
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
105-152F
105-152F
fabrikatzaileak: API Delevan
deskribapena: FIXED IND 1.5UH 280MA 1.2 OHM