105-122JS
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 105-122JS
Fabrikatzaileak / Marka: API Delevan
Produktuaren Deskribapena FIXED IND 1.2UH 310MA 1 OHM SMD
Fitxak: 105-122JS.pdf
  • Mezua
105-122JSren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 105-122JS fabrikatzailea API Delevan
deskribapena FIXED IND 1.2UH 310MA 1 OHM SMD Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 14902 pcs Datuen fitxa 105-122JS.pdf
Mota - tolerantzia ±5%
Hornitzaileen gailuen paketea - Tamaina / dimentsioa 0.100" L x 0.100" W (2.54mm x 2.54mm)
estali Unshielded Series 105
balorazio - Q @ Freq 25 @ 7.9MHz
Packaging Tape & Reel (TR) Pakete / kasua Nonstandard, 2 Lead
Beste izenak 105-122JS TR 2000 Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Materiala - Core Iron Lead Free Status / RoHS egoera Contains lead / RoHS non-compliant
Indukzio maiztasuna - Test 7.9MHz induktantzia 1.2µH
Altuera - Eserita (Max) 0.075" (1.91mm) Frekuentzia - Self Resonant 115MHz
Deskribapen zehatza 1.2µH Unshielded Inductor 310mA 1 Ohm Max Nonstandard, 2 Lead DC Erresistentzia (DCR) 1 Ohm Max
Uneko balorazioa 310mA Uneko - Saturazioa -
Produktu erlazionatuak
105-122KS
105-122KS
fabrikatzaileak: API Delevan
deskribapena: FIXED IND 1.2UH 310MA 1 OHM SMD
Stockean: 21479 pcs
Deskarga: 105-122KS.pdf
RFQ
105-122G
105-122G
fabrikatzaileak: API Delevan
Stockean: 8953 pcs
Deskarga: 105-122G.pdf
RFQ
105-122K
105-122K
Deskarga: 105-122K.pdf
105-122FS
105-122FS
Deskarga: 105-122FS.pdf
105-122J
105-122J
Deskarga: 105-122J.pdf
fabrikatzaileak: Bel
deskribapena: BK .060 TIP PLG INSUL SHRDD TRRT
Deskarga: 105-1303-002.pdf
fabrikatzaileak: Bel
deskribapena: RD .060 TIP PLG INSUL SHRDD TRRT
Deskarga: 105-1302-002.pdf
105-122GS
105-122GS
Deskarga: 105-122GS.pdf
105-122HS
105-122HS