103R-821JS
API DelevanAPI Delevan
API Delevan
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 103R-821JS
Fabrikatzaileak / Marka: API Delevan
Produktuaren Deskribapena FIXED IND 820NH 430MA 530 MOHM
Fitxak: 103R-821JS.pdf
  • Mezua
103R-821JSren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 103R-821JS fabrikatzailea API Delevan
deskribapena FIXED IND 820NH 430MA 530 MOHM Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 18888 pcs Datuen fitxa 103R-821JS.pdf
Mota - tolerantzia ±5%
Hornitzaileen gailuen paketea - Tamaina / dimentsioa 0.100" L x 0.100" W (2.54mm x 2.54mm)
estali Unshielded Series 103R
balorazio - Q @ Freq 22 @ 25MHz
Packaging Tape & Reel (TR) Pakete / kasua Nonstandard, 2 Lead
Beste izenak 103R-821JS TR 2000 Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Materiala - Core Ferrite Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Indukzio maiztasuna - Test 25MHz induktantzia 820nH
Altuera - Eserita (Max) 0.075" (1.91mm) Frekuentzia - Self Resonant 160MHz
Deskribapen zehatza 820nH Unshielded Inductor 430mA 530 mOhm Max Nonstandard, 2 Lead DC Erresistentzia (DCR) 530 mOhm Max
Uneko balorazioa 430mA Uneko - Saturazioa -