103R-562FS
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 103R-562FS
Fabrikatzaileak / Marka: API Delevan
Produktuaren Deskribapena FIXED IND 5.6UH 220MA 2 OHM SMD
Fitxak: 103R-562FS.pdf
  • Mezua
103R-562FSren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 103R-562FS fabrikatzailea API Delevan
deskribapena FIXED IND 5.6UH 220MA 2 OHM SMD Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 6490 pcs Datuen fitxa 103R-562FS.pdf
Mota - tolerantzia ±1%
Hornitzaileen gailuen paketea - Tamaina / dimentsioa 0.100" L x 0.100" W (2.54mm x 2.54mm)
estali Unshielded Series 103R
balorazio - Q @ Freq 22 @ 7.9MHz
Packaging Tape & Reel (TR) Pakete / kasua Nonstandard, 2 Lead
Beste izenak 103R-562FS TR 2000 Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Materiala - Core Ferrite Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Indukzio maiztasuna - Test 7.9MHz induktantzia 5.6µH
Altuera - Eserita (Max) 0.075" (1.91mm) Frekuentzia - Self Resonant 55MHz
Deskribapen zehatza 5.6µH Unshielded Inductor 220mA 2 Ohm Max Nonstandard, 2 Lead DC Erresistentzia (DCR) 2 Ohm Max
Uneko balorazioa 220mA Uneko - Saturazioa -
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
103R-562G
103R-562G
fabrikatzaileak: API Delevan
deskribapena: FIXED IND 5.6UH 220MA 2 OHM SMD
Stockean: 8087 pcs
Deskarga: 103R-562G.pdf
RFQ
103R-562GS
103R-562GS
fabrikatzaileak: API Delevan
Stockean: 6831 pcs
Deskarga: 103R-562GS.pdf
RFQ
103R-561K
103R-561K
deskribapena: FIXED IND 560NH 590MA 278 MOHM