103R-392JS
API DelevanAPI Delevan
API Delevan
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 103R-392JS
Fabrikatzaileak / Marka: API Delevan
Produktuaren Deskribapena FIXED IND 3.9UH 250MA 1.55 OHM
Fitxak: 103R-392JS.pdf
  • Mezua
103R-392JSren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 103R-392JS fabrikatzailea API Delevan
deskribapena FIXED IND 3.9UH 250MA 1.55 OHM Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 19997 pcs Datuen fitxa 103R-392JS.pdf
Mota - tolerantzia ±5%
Hornitzaileen gailuen paketea - Tamaina / dimentsioa 0.100" L x 0.100" W (2.54mm x 2.54mm)
estali Unshielded Series 103R
balorazio - Q @ Freq 24 @ 7.9MHz
Packaging Tape & Reel (TR) Pakete / kasua Nonstandard, 2 Lead
Beste izenak 103R-392JS TR 2000 Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Materiala - Core Ferrite Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Indukzio maiztasuna - Test 7.9MHz induktantzia 3.9µH
Altuera - Eserita (Max) 0.075" (1.91mm) Frekuentzia - Self Resonant 68MHz
Deskribapen zehatza 3.9µH Unshielded Inductor 250mA 1.55 Ohm Max Nonstandard, 2 Lead DC Erresistentzia (DCR) 1.55 Ohm Max
Uneko balorazioa 250mA Uneko - Saturazioa -
Produktu erlazionatuak
103R-470J
103R-470J
fabrikatzaileak: API Delevan
deskribapena: FIXED IND 47NH 820MA 145 MOHM
Stockean: 20848 pcs
Deskarga: 103R-470J.pdf
RFQ
103R-392GS
103R-392GS
fabrikatzaileak: API Delevan
deskribapena: FIXED IND 3.9UH 250MA 1.55 OHM
Stockean: 7968 pcs
Deskarga: 103R-392GS.pdf
RFQ
103R-392K
103R-392K