103R-223JS
API DelevanAPI Delevan
API Delevan
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 103R-223JS
Fabrikatzaileak / Marka: API Delevan
Produktuaren Deskribapena FIXED IND 22UH 125MA 6.4 OHM SMD
Fitxak: 103R-223JS.pdf
  • Mezua
103R-223JSren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 103R-223JS fabrikatzailea API Delevan
deskribapena FIXED IND 22UH 125MA 6.4 OHM SMD Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 19808 pcs Datuen fitxa 103R-223JS.pdf
Mota - tolerantzia ±5%
Hornitzaileen gailuen paketea - Tamaina / dimentsioa 0.100" L x 0.100" W (2.54mm x 2.54mm)
estali Unshielded Series 103R
balorazio - Q @ Freq 25 @ 2.5MHz
Packaging Tape & Reel (TR) Pakete / kasua Nonstandard, 2 Lead
Beste izenak 103R-223JS TR 2000 Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Materiala - Core Ferrite Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Indukzio maiztasuna - Test 2.5MHz induktantzia 22µH
Altuera - Eserita (Max) 0.075" (1.91mm) Frekuentzia - Self Resonant 25MHz
Deskribapen zehatza 22µH Unshielded Inductor 125mA 6.4 Ohm Max Nonstandard, 2 Lead DC Erresistentzia (DCR) 6.4 Ohm Max
Uneko balorazioa 125mA Uneko - Saturazioa -
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
103R-223KS
103R-223KS
fabrikatzaileak: API Delevan
deskribapena: FIXED IND 22UH 125MA 6.4 OHM SMD
Stockean: 23861 pcs
Deskarga: 103R-223KS.pdf
RFQ
103R-223K
103R-223K
fabrikatzaileak: API Delevan
Stockean: 22205 pcs
Deskarga: 103R-223K.pdf
RFQ
103R-270JS
103R-270JS
deskribapena: FIXED IND 27NH 925MA 114 MOHM
Deskarga: 103R-270JS.pdf
103R-270K
103R-270K
Deskarga: 103R-270K.pdf
103R-223H
103R-223H
Deskarga: 103R-223H.pdf
103R-223FS
103R-223FS
Deskarga: 103R-223FS.pdf
103R-223J
103R-223J