103R-182F
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 103R-182F
Fabrikatzaileak / Marka: API Delevan
Produktuaren Deskribapena FIXED IND 1.8UH 325MA 920 MOHM
Fitxak: 103R-182F.pdf
  • Mezua
103R-182Fren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 103R-182F fabrikatzailea API Delevan
deskribapena FIXED IND 1.8UH 325MA 920 MOHM Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 6873 pcs Datuen fitxa 103R-182F.pdf
Mota - tolerantzia ±1%
Hornitzaileen gailuen paketea - Tamaina / dimentsioa 0.100" L x 0.100" W (2.54mm x 2.54mm)
estali Unshielded Series 103R
balorazio - Q @ Freq 22 @ 7.9MHz
Packaging Tape & Reel (TR) Pakete / kasua Nonstandard, 2 Lead
Beste izenak 103R-182F TR 2000 Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Materiala - Core Ferrite Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Indukzio maiztasuna - Test 7.9MHz induktantzia 1.8µH
Altuera - Eserita (Max) 0.075" (1.91mm) Frekuentzia - Self Resonant 105MHz
Deskribapen zehatza 1.8µH Unshielded Inductor 325mA 920 mOhm Max Nonstandard, 2 Lead DC Erresistentzia (DCR) 920 mOhm Max
Uneko balorazioa 325mA Uneko - Saturazioa -