103R-181FS
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 103R-181FS
Fabrikatzaileak / Marka: API Delevan
Produktuaren Deskribapena FIXED IND 180NH 695MA 200 MOHM
Fitxak: 103R-181FS.pdf
  • Mezua
103R-181FSren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 103R-181FS fabrikatzailea API Delevan
deskribapena FIXED IND 180NH 695MA 200 MOHM Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 5937 pcs Datuen fitxa 103R-181FS.pdf
Mota - tolerantzia ±1%
Hornitzaileen gailuen paketea - Tamaina / dimentsioa 0.100" L x 0.100" W (2.54mm x 2.54mm)
estali Unshielded Series 103R
balorazio - Q @ Freq 25 @ 25MHz
Packaging Tape & Reel (TR) Pakete / kasua Nonstandard, 2 Lead
Beste izenak 103R-181FS TR 2000 Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Materiala - Core Ferrite Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Indukzio maiztasuna - Test 25MHz induktantzia 180nH
Altuera - Eserita (Max) 0.075" (1.91mm) Frekuentzia - Self Resonant 550MHz
Deskribapen zehatza 180nH Unshielded Inductor 695mA 200 mOhm Max Nonstandard, 2 Lead DC Erresistentzia (DCR) 200 mOhm Max
Uneko balorazioa 695mA Uneko - Saturazioa -