103R-151F
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 103R-151F
Fabrikatzaileak / Marka: API Delevan
Produktuaren Deskribapena FIXED IND 150NH 745MA 175 MOHM
Fitxak: 103R-151F.pdf
  • Mezua
103R-151Fren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 103R-151F fabrikatzailea API Delevan
deskribapena FIXED IND 150NH 745MA 175 MOHM Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 7775 pcs Datuen fitxa 103R-151F.pdf
Mota - tolerantzia ±1%
Hornitzaileen gailuen paketea - Tamaina / dimentsioa 0.100" L x 0.100" W (2.54mm x 2.54mm)
estali Unshielded Series 103R
balorazio - Q @ Freq 25 @ 25MHz
Packaging Tape & Reel (TR) Pakete / kasua Nonstandard, 2 Lead
Beste izenak 103R-151F TR 2000 Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Materiala - Core Ferrite Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Indukzio maiztasuna - Test 25MHz induktantzia 150nH
Altuera - Eserita (Max) 0.075" (1.91mm) Frekuentzia - Self Resonant 650MHz
Deskribapen zehatza 150nH Unshielded Inductor 745mA 175 mOhm Max Nonstandard, 2 Lead DC Erresistentzia (DCR) 175 mOhm Max
Uneko balorazioa 745mA Uneko - Saturazioa -