103R-123FS
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 103R-123FS
Fabrikatzaileak / Marka: API Delevan
Produktuaren Deskribapena FIXED IND 12UH 160MA 3.8 OHM SMD
Fitxak: 103R-123FS.pdf
  • Mezua
103R-123FSren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 103R-123FS fabrikatzailea API Delevan
deskribapena FIXED IND 12UH 160MA 3.8 OHM SMD Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 6368 pcs Datuen fitxa 103R-123FS.pdf
Mota - tolerantzia ±1%
Hornitzaileen gailuen paketea - Tamaina / dimentsioa 0.100" L x 0.100" W (2.54mm x 2.54mm)
estali Unshielded Series 103R
balorazio - Q @ Freq 25 @ 2.5MHz
Packaging Tape & Reel (TR) Pakete / kasua Nonstandard, 2 Lead
Beste izenak 103R-123FS TR 2000 Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Materiala - Core Ferrite Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Indukzio maiztasuna - Test 2.5MHz induktantzia 12µH
Altuera - Eserita (Max) 0.075" (1.91mm) Frekuentzia - Self Resonant 35MHz
Deskribapen zehatza 12µH Unshielded Inductor 160mA 3.8 Ohm Max Nonstandard, 2 Lead DC Erresistentzia (DCR) 3.8 Ohm Max
Uneko balorazioa 160mA Uneko - Saturazioa -