103R-122FS
API DelevanAPI Delevan
API Delevan
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 103R-122FS
Fabrikatzaileak / Marka: API Delevan
Produktuaren Deskribapena FIXED IND 1.2UH 360MA 740 MOHM
Fitxak: 103R-122FS.pdf
  • Mezua
103R-122FSren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 103R-122FS fabrikatzailea API Delevan
deskribapena FIXED IND 1.2UH 360MA 740 MOHM Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 6169 pcs Datuen fitxa 103R-122FS.pdf
Mota - tolerantzia ±1%
Hornitzaileen gailuen paketea - Tamaina / dimentsioa 0.100" L x 0.100" W (2.54mm x 2.54mm)
estali Unshielded Series 103R
balorazio - Q @ Freq 22 @ 7.9MHz
Packaging Tape & Reel (TR) Pakete / kasua Nonstandard, 2 Lead
Beste izenak 103R-122FS TR 2000 Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Materiala - Core Ferrite Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Indukzio maiztasuna - Test 7.9MHz induktantzia 1.2µH
Altuera - Eserita (Max) 0.075" (1.91mm) Frekuentzia - Self Resonant 130MHz
Deskribapen zehatza 1.2µH Unshielded Inductor 360mA 740 mOhm Max Nonstandard, 2 Lead DC Erresistentzia (DCR) 740 mOhm Max
Uneko balorazioa 360mA Uneko - Saturazioa -
Produktu erlazionatuak
103R-122F
103R-122F
fabrikatzaileak: API Delevan
deskribapena: FIXED IND 1.2UH 360MA 740 MOHM
Stockean: 5996 pcs
Deskarga: 103R-122F.pdf
RFQ
103R-121KS
103R-121KS
fabrikatzaileak: API Delevan
deskribapena: FIXED IND 120NH 880MA 125 MOHM
Stockean: 22003 pcs
Deskarga: 103R-121KS.pdf
RFQ
103R-121K
103R-121K