103-822JS
API DelevanAPI Delevan
103-822JS Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 103-822JS
Fabrikatzaileak / Marka: API Delevan
Produktuaren Deskribapena FIXED IND 8.2UH 195MA 2.5 OHM
Fitxak: 103-822JS.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
  • Mezua
103-822JSren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 103-822JS fabrikatzailea API Delevan
deskribapena FIXED IND 8.2UH 195MA 2.5 OHM Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 19235 pcs Datuen fitxa 103-822JS.pdf
Mota - tolerantzia ±5%
Hornitzaileen gailuen paketea - Tamaina / dimentsioa 0.100" L x 0.100" W (2.54mm x 2.54mm)
estali Unshielded Series 103
balorazio - Q @ Freq 22 @ 7.9MHz
Packaging Tape & Reel (TR) Pakete / kasua Nonstandard, 2 Lead
Beste izenak 103-822JS TR 2000 Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Materiala - Core Ferrite Lead Free Status / RoHS egoera Contains lead / RoHS non-compliant
Indukzio maiztasuna - Test 7.9MHz induktantzia 8.2µH
Altuera - Eserita (Max) 0.075" (1.91mm) Frekuentzia - Self Resonant 48MHz
Deskribapen zehatza 8.2µH Unshielded Inductor 195mA 2.5 Ohm Max Nonstandard, 2 Lead DC Erresistentzia (DCR) 2.5 Ohm Max
Uneko balorazioa 195mA Uneko - Saturazioa -