103-472GS
API DelevanAPI Delevan
103-472GS Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 103-472GS
Fabrikatzaileak / Marka: API Delevan
Produktuaren Deskribapena FIXED IND 4.7UH 230MA 1.8 OHM
Fitxak: 103-472GS.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
2000 pcs
  • Mezua
103-472GSren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 103-472GS fabrikatzailea API Delevan
deskribapena FIXED IND 4.7UH 230MA 1.8 OHM Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 6760 pcs Datuen fitxa 103-472GS.pdf
Mota - tolerantzia ±2%
Hornitzaileen gailuen paketea - Tamaina / dimentsioa 0.100" L x 0.100" W (2.54mm x 2.54mm)
estali Unshielded Series 103
balorazio - Q @ Freq 24 @ 7.9MHz
Packaging Tape & Reel (TR) Pakete / kasua Nonstandard, 2 Lead
Beste izenak 103-472GS TR 2000 Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Materiala - Core Ferrite Lead Free Status / RoHS egoera Contains lead / RoHS non-compliant
Indukzio maiztasuna - Test 7.9MHz induktantzia 4.7µH
Altuera - Eserita (Max) 0.075" (1.91mm) Frekuentzia - Self Resonant 60MHz
Deskribapen zehatza 4.7µH Unshielded Inductor 230mA 1.8 Ohm Max Nonstandard, 2 Lead DC Erresistentzia (DCR) 1.8 Ohm Max
Uneko balorazioa 230mA Uneko - Saturazioa -
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
103-471K
103-471K
fabrikatzaileak: API Delevan
deskribapena: FIXED IND 470NH 610MA 260 MOHM
Stockean: 27156 pcs
Deskarga: 103-471K.pdf
RFQ
103-472G
103-472G
fabrikatzaileak: API Delevan
deskribapena: FIXED IND 4.7UH 230MA 1.8 OHM
Stockean: 9422 pcs
Deskarga: 103-472G.pdf
RFQ