103-471FS
API DelevanAPI Delevan
103-471FS Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 103-471FS
Fabrikatzaileak / Marka: API Delevan
Produktuaren Deskribapena FIXED IND 470NH 610MA 260 MOHM
Fitxak: 103-471FS.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
2000 pcs
  • Mezua
103-471FSren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 103-471FS fabrikatzailea API Delevan
deskribapena FIXED IND 470NH 610MA 260 MOHM Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 5284 pcs Datuen fitxa 103-471FS.pdf
Mota - tolerantzia ±1%
Hornitzaileen gailuen paketea - Tamaina / dimentsioa 0.100" L x 0.100" W (2.54mm x 2.54mm)
estali Unshielded Series 103
balorazio - Q @ Freq 22 @ 25MHz
Packaging Tape & Reel (TR) Pakete / kasua Nonstandard, 2 Lead
Beste izenak 103-471FS TR 2000 Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Materiala - Core Ferrite Lead Free Status / RoHS egoera Contains lead / RoHS non-compliant
Indukzio maiztasuna - Test 25MHz induktantzia 470nH
Altuera - Eserita (Max) 0.075" (1.91mm) Frekuentzia - Self Resonant 215MHz
Deskribapen zehatza 470nH Unshielded Inductor 610mA 260 mOhm Max Nonstandard, 2 Lead DC Erresistentzia (DCR) 260 mOhm Max
Uneko balorazioa 610mA Uneko - Saturazioa -
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
103-470M
103-470M
fabrikatzaileak: API Delevan
deskribapena: FIXED IND 47NH 820MA 145 MOHM
Stockean: 28620 pcs
Deskarga: 103-470M.pdf
RFQ
103-471F
103-471F
fabrikatzaileak: API Delevan
deskribapena: FIXED IND 470NH 610MA 260 MOHM
Stockean: 6378 pcs
Deskarga: 103-471F.pdf
RFQ
103-470K
103-470K