103-391FS
API DelevanAPI Delevan
103-391FS Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 103-391FS
Fabrikatzaileak / Marka: API Delevan
Produktuaren Deskribapena FIXED IND 390NH 635MA 240 MOHM
Fitxak: 103-391FS.pdf
  • Mezua
103-391FSren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 103-391FS fabrikatzailea API Delevan
deskribapena FIXED IND 390NH 635MA 240 MOHM Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 5564 pcs Datuen fitxa 103-391FS.pdf
Mota - tolerantzia ±1%
Hornitzaileen gailuen paketea - Tamaina / dimentsioa 0.100" L x 0.100" W (2.54mm x 2.54mm)
estali Unshielded Series 103
balorazio - Q @ Freq 22 @ 25MHz
Packaging Tape & Reel (TR) Pakete / kasua Nonstandard, 2 Lead
Beste izenak 103-391FS TR 2000 Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Materiala - Core Ferrite Lead Free Status / RoHS egoera Contains lead / RoHS non-compliant
Indukzio maiztasuna - Test 25MHz induktantzia 390nH
Altuera - Eserita (Max) 0.075" (1.91mm) Frekuentzia - Self Resonant 235MHz
Deskribapen zehatza 390nH Unshielded Inductor 635mA 240 mOhm Max Nonstandard, 2 Lead DC Erresistentzia (DCR) 240 mOhm Max
Uneko balorazioa 635mA Uneko - Saturazioa -
Produktu erlazionatuak
103-391F
103-391F
fabrikatzaileak: API Delevan
deskribapena: FIXED IND 390NH 635MA 240 MOHM
Stockean: 6232 pcs
Deskarga: 103-391F.pdf
RFQ
103-390JS
103-390JS
fabrikatzaileak: API Delevan
deskribapena: FIXED IND 39NH 860MA 133 MOHM
Stockean: 19792 pcs
Deskarga: 103-390JS.pdf
RFQ
103-391GS
103-391GS
Deskarga: 103-391GS.pdf
103-390K
103-390K