103-332JS
API DelevanAPI Delevan
103-332JS Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 103-332JS
Fabrikatzaileak / Marka: API Delevan
Produktuaren Deskribapena FIXED IND 3.3UH 260MA 1.4 OHM
Fitxak: 103-332JS.pdf
  • Mezua
103-332JSren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 103-332JS fabrikatzailea API Delevan
deskribapena FIXED IND 3.3UH 260MA 1.4 OHM Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 17898 pcs Datuen fitxa 103-332JS.pdf
Mota - tolerantzia ±5%
Hornitzaileen gailuen paketea - Tamaina / dimentsioa 0.100" L x 0.100" W (2.54mm x 2.54mm)
estali Unshielded Series 103
balorazio - Q @ Freq 24 @ 7.9MHz
Packaging Tape & Reel (TR) Pakete / kasua Nonstandard, 2 Lead
Beste izenak 103-332JS TR 2000 Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Materiala - Core Ferrite Lead Free Status / RoHS egoera Contains lead / RoHS non-compliant
Indukzio maiztasuna - Test 7.9MHz induktantzia 3.3µH
Altuera - Eserita (Max) 0.075" (1.91mm) Frekuentzia - Self Resonant 70MHz
Deskribapen zehatza 3.3µH Unshielded Inductor 260mA 1.4 Ohm Max Nonstandard, 2 Lead DC Erresistentzia (DCR) 1.4 Ohm Max
Uneko balorazioa 260mA Uneko - Saturazioa -
Produktu erlazionatuak
103-332HS
103-332HS
fabrikatzaileak: API Delevan
deskribapena: FIXED IND 3.3UH 260MA 1.4 OHM
Stockean: 12967 pcs
Deskarga: 103-332HS.pdf
RFQ
103-332G
103-332G
fabrikatzaileak: API Delevan
Stockean: 8304 pcs
Deskarga: 103-332G.pdf
RFQ
103-332K
103-332K